• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Короткий огляд Біт Трейд — сервісу з обміну Бітбон

BitTrade — сервіс, робота якого стартувала у 2018 році. Відмінною особливістю платформи є те, що тут можна робити будь-які операції з Bitbon. Користувачі, які зареєструються в системі, зможуть скористатися усіма функціями сервісу та проводити операції з іншими валютами в разі потреби

Реклама на dsnews.ua

Технічні характеристики платформи Bit Trade

В даний час офіційний сайт адаптований для російськомовних і англомовних користувачів. Розробники подбали про комфорт користувачів, а тому сайт зі зручним інтерфейсом. Розібратися з управлінням на сайті зможе навіть новачок: все досить просто і зрозуміло.

При виникненні труднощів у роботі сервісу можна звернутися до фахівців служби технічної підтримки: досвідчені співробітники працюють в режимі з 9:00 до 19:00, відповідаючи на питання клієнтів і оперативно вирішуючи найскладніші завдання. Постійні користувачі звертають увагу на високий рівень сервісу.

Особливості активу Bitbon

Bitbon — новинка, розроблена спеціально для залучення нових джерел інвестування. Метод контрибʼютинга, який планується до використання у найближчий час при роботі з валютою — гарантія відсутності фінансових ризиків. На порталі встановлений зручний графік роботи, за допомогою чого можна контролювати курс платної валюти. Користувач може самостійно встановити період оновлення статистичних даних.

Скориставшись графіком, клієнту платформи будуть доступні такі відомості про сервіс торгівлі, як:

1. Максимальна вартість обраної валюти.

2. Час закриття угоди.

3. Мінімальне значення ціни.

Для того, щоб угода завершилася успішно, клієнтам Bit Trade пропонується величезна кількість інструментів, для використання яких необхідні певні навички. Основне завдання трейдера — навчитися працювати з ними і детально ознайомитися з наповненням сайту. Цього буде достатньо, щоб в подальшому розробити свою власну стратегію.

Доступний додаток

Розробники сервісу доклали максимум зусиль Bitbon Space. Завантажити та встановити додаток можна абсолютно безкоштовно. У додатку можна ознайомитися з актуальними новинами та подіями компанії, а також здійснювати усі необхідні фінансові операції.

Безпека

Для підвищення рівня безпеки клієнтів сервісу Bit Trade використовується система під назвою Bitbon Transfer Security Code. Це необхідно для того, щоб сторонні особи не могли вивести кошти з платформи. Використання такого інноваційного захисту — гарантія збереження фінансових вкладень кожного трейдера.

Для того, щоб отримати доступ до проведення операцій з грошовими коштами, клієнту потрібно авторизуватися на сайті, відкрити особистий кабінет і ввести спеціалізований код, повідомляти який третім особам суворо заборонено.

    Реклама на dsnews.ua