• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Кіт Твікс та кацапи. У цій сумній історії – вся Росія

Нині історію з нещасним котом вже розкрутили за всіма російськими пабликами, намагаючись видати її приклад гуманізму, властивого російському народу. Розберемося з нею по кроках

Реклама на dsnews.ua

Твікс повертався з господаркою до Санкт-Петербурга і в якийсь момент вибрався з перенесення, а господиня цього не помітила. Як і годиться коту, Твікс пішов дослідити вагон.

Кота помітили пасажири — добрі російські люди, і негайно донесли на нього провідниці, вимагаючи викинути його з вагона.

Провідниця, добра російська жінка, за доносом пасажирів, викинула безпритульного кота в Кірові. За бортом – мінус 30 градусів. Для кота – вірна смерть. Тому що нічого йому жити, якщо він без прописки.

Усі епізоди цієї історії відбилися на камерах відеоспостереження.

Хазяйка порушила скандал. Змусила підняти відео з камер (не інакше – генеральша, але це кота не врятувало). Усім було чхати і на кота, і на неї. Господині сказали, що все було за законом, і що на кота просигналізували свідомі громадяни, справжні російські патріоти. А провідниця стояла на охороні вагона від підозрілих котів, які можуть бути ще й іноземними агентами. І взагалі його забарвлення нагадувало український прапор.

Тоді господиня запропонувала за кота 30 тисяч російських рублів. Це все відразу змінило: того ж дня, і навіть у той же час долею кота перейнялися цілих 300 волонтерів. Найімовірніше – кіровських бомжів, перед якими замаячили великі для них гроші, але це вже деталі. Подбали так сильно, що всі кацапські пропагандистські смітники написали про добрих російських людей.

Реклама на dsnews.ua

За тиждень замерзлий труп Твікса знайшли. Ніхто у всьому Кірові не захотів дати притулок безгрошового кота в тридцятиградусний мороз, а коли до нього почали додаватися 30 тисяч рублів, було вже пізно. До речі, те, як Твікс блукав вокзалом, намагаючись знайти притулок хоч десь, на камери спостереження теж потрапило.

Тіло кота передали господині, не забувши, звісно ж, злупити з неї гроші — ну, адже знайшли ж! Хто отримає приз у тридцять тисяч – історія замовчує. Але хтось, безперечно, отримає. Ну а що: шукав же, морочився. Заробив!

Зараз на кацапських пабликах намагаються тужити про нещасного кота. Не забуваючи при цьому прославляти героїв Z-операції та обстріли України, пропонуючи вбити всіх українців, щоб вирішити, нарешті, остаточно українське питання. А заразом — усіх башкир, які збунтувалися в Башкортостані і посміли засумніватися в тому, що Росія для росіян. Тому що Росія лише для росіян. А не для башкир, і тим більше не для котів. Добре було б також спалити весь Захід у ядерному вогні — і тоді нарешті все в Росії налагодиться. Про це пишуть зовсім не пацієнти психіатричних клінік, які дорвалися до Інтернету, а ті, кого називають Кращими Людьми Країни. Члени Ради безпеки. Депутати Думи. Університетські професора.

Кацап – не обов'язково дегенерат з автоматом. Ним може бути і доктор філософії, який викладає в МДУ, і провідниця у поїзді. Усі троє — з тим самим анамнезом: покоління алкоголіків і повне розлюднення. Кацапи в Росії всюди — нікого іншого, там, власне, вже й немає, останні сто років, а, швидше за все, і більше.

Ось вам класичний сюжет: народився в Росії, став жертвою доносу, помер, не так від холоду і голоду, як від загальної байдужості. Популярність прийшла після смерті. У цьому вся Росія – і вся суть огидних істот, що її населяють, одержимих культом вічної брехні, жорстокості та смерті.

    Реклама на dsnews.ua