• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

КПВВ "Станиця Луганська" залишили закритим до середини листопада

Реклама на dsnews.ua

Тимчасове припинення пропуску осіб через КПВВ "Станиця Луганська" продовжили до 15 листопада через поширення коронавірусу в ОРДЛО

Про це йдеться в повідомленні пресцентру операції Об'єднаних сил, передає "ДС".

У ООС кажуть, що ситуація на окупованій території критична, істотно погіршує стан справ відсутність достатньої кількості кваліфікованих медичних працівників та засобів протидії захворюванню.

"З метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 і збереження життя і здоров'я громадян, за наказом Командувача об'єднаних сил, тимчасове припинення пропуску осіб через лінію розмежування в контрольному пункті в'їзду-виїзду "Станиця Луганська" продовжено до 23 год. 59 хв 15 листопада 2020 року", — йдеться в повідомленні.

Для громадян залишається можливість перетнути лінію розмежування в пункті пропуску лише за окремим рішенням командувача. Також громадяни, які мають зареєстроване місце проживання на тимчасово окупованій території України, можуть бути пропущені до місця реєстрації.

Як повідомляла "ДС", Кабінет міністрів продовжив запроваджений у березні режим надзвичайної ситуації в Україні до 31 грудня 2020 року.

    Реклама на dsnews.ua