• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 37
Спецпроєкти

КПВВ у Щасті та Золотому хочуть відкрити до кінця осені

Реклама на dsnews.ua

Нові контрольні пункти вʼїзду-виїзду в населених пунктах Золоте та Щастя в Луганській області планується відкрити протягом чотирьох місяців

Про це розповів перший заступник міністра з питань реінтеграції тимчасового окупованих територій України Ростислав Замлинський, передає "ДС".

За його словами, на підконтрольній уряду території поблизу Золотого вже збудовано комплекс споруд для пропуску та сервісного обслуговування громадян.

Щодо КПВВ поблизу міста Щастя — робоча група, до якої увійшли представники Мінреінтеграції, органів місцевого самоврядування та військові, має найближчим часом визначити місця облаштування режимної та сервісної території, додав Замлинський.

"Ми очікуємо, що за чотири місяці окупаційна адміністрація все таки виконає свої зобов’язання щодо монтажу певного комплексу будівель, щоб наші громадяни могли зайти на підконтрольну уряду територію", — зазначив заступник міністра.

КПВВ "Золоте", єдиний автомобільний пункт перетину лінії розмежування на Луганщині, закрили у 2016 році. Нині в Луганській області відкритий лише один КПВВ — у Станиці Луганській. У червні через нього лінію розмежування перетнули 14, 5 тис. людей та більше 600 одиниць техніки.

Як повідомляла "ДС", на КПВВ планують створити сервісні центри для обслуговування громадян з непідконтрольних територій. Там будуть аптечні пункти, мобільні ЦНАПи, юридичні приймальні та інші об’єкти.

    Реклама на dsnews.ua