• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Червона Херсонщина": кисню потрібно в 2-4 рази більше, проблеми вирішуються в ручному режимі

Херсонській області, яка знаходиться в "червоній" зоні епідемічної небезпеки, необхідно в 2-4 рази більше кисню, ніж раніше, через більш тяжкий перебіг коронавірусної інфекції у хворих

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Микола Якименко в інтерв'ю "Главкому", передає "ДС".

"Ми зараз плануємо ще одну лікарню відкрити під "ковід". Нікуди не поділися сезонні хвороби, серцево-судині, які потребують невідкладного реагування. Зараз ми зробили так, щоби відстань між пацієнтом і лікарнею, куди його доставляють, не перевищувала 40 км. Тому що під час нинішньої хвилі у 2-4 рази потрібне більше кисню для пацієнтів, ніж раніше. Причина у дуже тяжкому перебігу хвороби, який ми спостерігаємо у пацієнтів", — сказав він.

Заступник голови ОДА також зазначив, що бувають перебої з постачанням кисню. Але ці питання вирішують в ручному режимі.

"Проблеми такої, як постачання кисню, загалом немає. Скажу, що у нас є державні субвенції на забезпечення лікарень кисневими станціями", — пояснив Якименко.

За його словами, на Херсонщині додатково планують розгорнути до 400 ліжок. Це буде в інших лікарнях, оскільки в тих, які працюють з "ковід", зараз все вже додали.

Нагадаємо, в Херсонській області з 15 жовтня встановили червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

На вулицях Херсона з'явилися антіковідні патрулі.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua