• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Червоний Хрест хоче вакцинувати пів мільярда жителів бідних країн

Реклама на dsnews.ua

Міжнародна федерація товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця хоче зібрати близько 110 млн доларів для запуску плану підтримки вакцинації від COVID-19 500 млн жителів бідних країн

Про це йдеться в повідомленні AP, передає "ДС".

Повідомляється, що план підтримки вакцинації з'явився у зв'язку з побоюваннями з приводу нерівного розподілу вакцин між багатими і бідними країнами. За даними організації, 50 найбідніших країн світу отримали тільки 0,1% від загальної кількості доз вакцини. При цьому 50 найбагатших країн отримали 70% всієї вакцини.

Червоний Хрест відзначає, що така нерівність "потенційно може привести до смертельних і руйнівних наслідків", оскільки регіони, які не отримають вакцину, дозволять вірусу розповсюджуватися і мутувати.

План включає розгортання національних кампаній вакцинації, кроки по зміцненню довіри до вакцин і зусилля по "протидії дезінформації про їх ефективність".

Як писала "ДС", високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель заявив, що вакцинація від коронавірусу поки вважається недостатньо надійним параметром для вільних поїздок до країн Європейського союзу, а на тлі появи нових штамів запобіжні заходи будуть додатково переглянуті.

    Реклама на dsnews.ua