• USD 28.5
  • EUR 34
  • GBP 38
Спецпроєкти

Кримчани зливають воду з батарей для побутових потреб

Реклама на dsnews.ua

Жителі окупованого Криму почали використовувати технічну воду з системи теплопостачання для побутових потреб

Про це йдеться в повідомленні "Кримтеплокомуненерго", повідомляє "ДС" з посиланням на "Крим.Реаліі".

"Розбір води з батарей і труб призводить до перерв теплопостачання і збільшення вартості тарифу на опалення", — йдеться в повідомленні.

Гендиректор "Кримтеплокомуненерго" Віктор Дойчев зазначив, що використання цієї технічної води може бути небезпечним для здоров'я.

"Злив теплоносія веде до негативних наслідків і для самих жителів — порушується тепловий і гідравлічний режим системи теплопостачання, що тягне за собою погіршення комфортних температурних умов в житлових приміщеннях. При сливах води із системи опалення, знижується температурний режим у всіх сусідніх квартирах. Крім того, мережева вода не є питною, може бути небезпечною в епідеміологічному і радіологічному відношенні", — підкреслив він.

Також Дойчев звернув увагу на те, що в період опалювального сезону будуть перевірятися всі підозрілі квартири на предмет самовільного підключення та незаконного використання мережевої води.

"Особи, в чиїх будинках будуть виявлені факти користування мережною водою, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності і покарані накладенням штрафів із зобов'язанням ліквідації незаконних врізок в систему опалення", — йдеться в повідомленні.

Як писала "ДС", в середині жовтня стало відомо, що води в Криму залишилося менше ніж на три місяці.

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Росія здатна самостійно забезпечити Крим водопостачанням, без участі України.

Мінекономрозвитку Росії заявляє, що направило на два тижні раніше встановленого терміну більш 870 млн рублів (близько $ 11 млн) на рішення проблем з водою в окупованому Криму.

    Реклама на dsnews.ua