• USD 39.3
  • GBP 49.3

Кривавий ЧС-2018: Аргентина та Ісландія розіграли нічию 1:1

У матчі 1-го туру групового етапу Чемпіонату світу - 2018 збірні Аргентини та Ісландії зіграли з рахунком 1:1

Матч розпочався о 16:00 за київським часом, повідомляє "ДС".

На 19 хвилині матчу Рохо пробив здалеку, але у нього не вийшов удар, зате вийшла передача на Агуеро, який розвернувся і майстерно з-за штрафного вразив дальню дев'ятку! 1:0 - збірна Аргентини вийшла вперед.

Проте вже на 23 хвилині Финнбогасон після вдалого відскоку м'яча не залишив шансів Кабальєро. 1:1 - Ісландія зрівняла рахунок.

На 64 хвилині Мессі не реалізував пенальті. Халльдоурссон вгадав напрям удару, стрибнувши в правий про себе кут і здійснив блискучий сейв.

Нагадаємо, в матчі 1-го туру групового етапу чемпіонату світу - 2018 зустрічалися збірні Франції та Австралії. Зустріч проходила на стадіоні "Казань Арена" і завершилася перемогою європейської команди з рахунком 2:1.