• EUR 42.5
  • GBP 49.7

Кривавий ЧС-2018: Франція обіграла Аргентини в 1/8 фіналу з рахунком 4:3

У суботу, 30 червня, збірна Франції обіграла національну команду Аргентини з рахунком 4:3 і забезпечила собі вихід в ¼ Чемпіонату світу з футболу

Матч був багатим на яскраві моменти, інформує "ДС".

На 13 хвилині Антуан Грізманн (Франція) пробив пенальті і не залишив шансів голкіперу ударом низом в лівий від себе кут.

На 42 хвилині Аргентина відігралася. Анхель Ді Марія з лівої ноги, з-за штрафної загнав м'яч точно в "дев'ятку".

Після перерви Аргентина вийшла вперед. Габріель Меркадо він підставив ногу під траєкторію м'яча після серії рикошетів м'яч опинився в сітці.

Проте вже на 57 хвилині француз Бенжамен Павар зробив удар зовнішньою стороною стопи від кута штрафний на правому фланзі. М'яч за шаленої траєкторії потрапив в протилежну "дев'ятку".

А на 63 хвилині Франція вже була попереду. Кіліан Мбаппе підхопив м'яч в штрафній, на ривку обійшов захисника і відправив м'яча під опорну ногу голкіперу з гострого кута.

На 69 хвилині Кіліан Мбаппе зміг зробити дубль. Франція завершує контратаку точним ударом в дальній кут входу у штрафний - 4:2.

Однак Аргентина не здалася і на 90+3 хвилині Кун Агуеро головою відправляє м'яч точно в ближній до себе кут воріт Льоріса - 4:3!