• USD 39.8

Кубок України з футболу: "Шахтар" впевнено розібрався з "Чорноморцем"

Донецький "Шахтар" у 1/8 фіналу Кубка України з рахунком 3:0 здолав одеський "Чорноморець" та пробився до чвертьфіналу

"Шахтар"
"Шахтар"

Матч пройшов на стадіоні "Чорноморець" в Одесі, інформує "ДС".

Перша половина пройшла без забитих голів, проте у другому таймі фаворит довів свою перевагу. Спершу на 64-й хвилині Фернандо підхопив м'яч в районі 11-ти метрів і відправив м'яч у сітку — 1:0.

Через вісім хвилин Маркос Антоніо подвоїв перевагу "гірників", завершивши простріл від Ісмаїлі — 2:0.

Добив одеситів Дентіньо, відправивши м'яч у сітку після передачі від Мудрика на 81-й хвилині.

У підсумку перемога "Шахтаря" 3:0, яка дозволяє донеччанам пробитися до чвертьфіналу.

Нагадаємо, київське "Динамо" у матчі 1/8 Кубка України з рахунком 2:1 здолало ФК "Маріуполь" та вийшло до чвертьфіналу.

Редактор: Віктор Костенко