• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Курорт "Буковель" закриють на карантин

Регіональна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення закрити гірськолижний курорт "Буковель" в Івано-Франківській області

Буковель
Буковель
Реклама на dsnews.ua

Про це заявили на брифінгу в Івано-Франківській ОДА, передає "ДС".

Обласна влада вирішила обмежити вʼїзд на територію Поляницької територіальної громади, де розташований курорт "Буковель". На територію ОТГ пропускатимуть тільки мешканців або працівників місцевих закладів та підприємств, тому туристи не зможуть потрапити на курорт.

"Будуть запроваджені додаткові блок-пости на території Поляницької ОТГ. Будуть мати можливість пересуватися безперешкодно, за дотримання карантинних вимог, лише місцеві жителі або громадяни, що працюють у цьому населеному пункті", — заявив голова ОДА Андрій Бойчук.

Як пояснили в ОДА, причиною такого рішення стали звернення представників місцевого малого бізнесу, а також повідомлення про порушення карантину.

"Червона зона, в якій ми знаходимося, розвивається, і ми не бачимо тренду до її зниження. Представники малого бізнесу часто запитують, чому є така несправедливість: великі компанії працюють, а малі не повинні працювати? Зараз у Поляницькій ОТГ працюють підрозділи поліції", — додав Бойчук.

Як повідомляла "ДС", 12 березня поліція прийшла на курорт "Буковель" з перевіркою.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua