• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Курсантки, яких переїхав п'яний майор, відмовилися отримувати від нього компенсації

Реклама на dsnews.ua

Курсантки Української військово-медичної академії, які отримали важкі травми в результаті аварії за участю майора ЗСУ Володимира Холодного, який в стані алкогольного сп'яніння скоїв на них наїзд, відмовилися від компенсації

Про це йдеться в повідомленні Суспільного, передає "ДС".

Про це заявили самі постраждалі Олександра Гуй, Тетяна Ніколаєва та Галина Ніколін під час брифінгу на території Головного військового клінічного госпіталю, де проходять лікування.

Курсантка Гуй заявила: "Вони (сім'я військовослужбовця) пропонують нам компенсацію. Ми від неї відмовляємося, оскільки ми знаємо, що у нього є дружина онкохвора і дитина. Тобто, його родина не винна і не повинна нести цей тягар".

Плюс у мене зняли некроз, а як воно буди гоїтися, ніхто не знає. Плюс у мене поламані кістки. Апарат стоїть зовнішньої фіксації. Його також треба буде знімати, ставити пластину, накладати шкіру. Ще багато всього. І все буде добре".

Ніколаєва підкреслила: "Я розумію, що все буде добре, тому що "а як інакше?". Вже відбулося і відбулося. Повернення вже назад немає. Будемо людьми нового покоління — будемо кіборгами. Ось і все".

Галина Ніколін зазначила: "Діями прокурора задоволена, але я не задоволена діями слідчого. Слідчий дзвонив, сказав: "я слідчий Олександр", і жодного разу не прийшов, щоб взяти свідчення. Я розумію, що у людини є інша робота, і не тільки є наша справа, але ... Тобто слідчого ми взагалі не бачили".

Ніколін також зазначила, що була проведена транспортна експертиза. І було встановлено, що транспортний засіб — справний.

Нагадаємо, 25 серпня в Києві на території військового коледжу офіцер в стані алкогольного сп'яніння скоїв наїзд на трьох курсанток навчального закладу. Дівчата перебувають у важкому стані в лікарні. Курсанток прооперували. Двом дівчатам ампутували по нозі.

Начальник Української військово-медичної академії Валерій Савицький пізніше заявив, що майор, який скоїв наїзд на курсанток академії, не є викладачем і перевівся в заклад лише в липні.

26 серпня Шевченківський райсуд Києва прийняв рішення про взяття під варту майора, який днем раніше в Києві на території військового коледжу в стані алкогольного сп'яніння скоїв наїзд на трьох курсанток навчального закладу.

    Реклама на dsnews.ua