• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Кузін заявив, що наступного року в Україні планується ревакцинація проти COVID-19

Міністерство охорони здоров'я планує наступного року почати ревакцинацію українців проти коронавірусу — введення бустерної дози будуть рекомендувати лише обмеженій категорії населення 

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це в інтерв’ю телеканалу "Рада" повідомив головний санітарний лікар України Ігор Кузін.

"Ми плануємо використовувати повний курс ревакцинації в наступному році. Тобто людина, яка отримала дві дози щеплення у 2021 році, такі ж дві дози має отримати у 2022 році", – сказав він.

Наразі ж МОЗ працює над тим, щоб рекомендувати бустерну вакцинацію окремим категоріям населення, зокрема людям з хронічними захворюваннями.

"Найближчим часом будуть рекомендувати введення третьої, додаткової дози для людей, у яких проблеми з імунітетом. Це люди, які постійно приймають гормональну терапію, після трансплантації органів, люди з імуносупресивними станами. Ми розуміємо, що повний курс щеплень двома дозами може не сформувати повноцінну імунну відповідь. Їм будуть рекомендувати введення додаткової дози", – пояснив головний санлікар.

Він також зазначив, що наразі невідомо, чи потрібно буде проходити ревакцинацію щороку.

Як повідомляла "ДС", в Україні встановили новий рекорд щеплень проти коронавірусу за добу. За 21 жовтня 269 666 людей вакциновано проти COVID-19.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua