• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

Кваліфікація Ліги Європи: "Зоря" незаслужено розгромно програла перший матч "Рапіду" (ВІДЕО)

В рамках раунду плей-офф кваліфікації футбольної Ліги Європи луганська "Зоря" програла на виїзді віденському "Рапіду" з рахунком 0:3

uefa.com

Матч відбувся на "Альянц-Штадіоні" у Відні, передає "ДС".

На 29-й хвилині голкіпер луганчан Шевченко помилився, вибивши мʼяч від воріт гравцеві суперника. Футболіст "Рапіда" Таксіархіс Фунтас в контратаці підхопив мʼяч, обіграв Віталія Вернидуба і відкрив рахунок в матчі.

На 78-й хвилині Ерджан Кара підкараулив помилку Максима Імерекова і відправив мʼяч у дальній кут воріт Шевченка з лінії штрафної.

У третьому голі помилився бразильський легіонер "Зорі" Жуніньо — він втратив мʼяч на фланзі, після чого відзначився Марко Грюль.

Відзначимо, "Зоря" мала чимало моментів в даному матчі, проте не реалізувала свої можливості.

Матч-відповідь відбудеться в Запоріжжі 26 серпня.

Нагадаємо, в першому матчі плей-офф кваліфікації футбольної Ліги Чемпіонів донецький "Шахтар" на виїзді обіграв "Монако" з рахунком 1:0.

Редактор: Євген Журавльов