• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

L’Oréal Україна провела День Соціальної відповідальності E-Citizen Day 2020

Кожного року компанія LʼOréal Україна проводить День корпоративної соціальної відповідальності — глобальний одноденний волонтерський захід у сфері соціальної взаємодії. Починаючи з 2010 року, співробітники компанії долучаються до суспільно-благодійної діяльності. Захід підтримує місцеві соціальні, екологічні та громадські організації

Реклама на dsnews.ua

Солідарність співробітників — невід’ємна частина корпоративної соціальної відповідальності, особливо в часи соціального дистанціонування. Залишаючись залученими завдяки сучасним технологіям, висловлюючи підтримку громадським організаціям та потребуючим верствам населення, у 2020 році ініціатива проводилась протягом листопада та в онлайн форматі "E-Citizen Day".

Краудфандингова кампанія

L’Oréal Україна спільно з благодійним фондом "Таблеточки" запустила краудфандигову кампанію, направлену на збір коштів співробітниками для закупівлі ліків для онкохворих дітей. Завдяки спільним зусиллям зі співробітниками, сума пожертви фонду від компанії становить 250 000 грн. Ініціатива здійснюється за підтримки брендів компанії — La Roche-Posay та LʼOréal Paris.

Онлайн навчання

Були проведені навчальні вебінари: для дівчат STEM наук, учениць та студенток від співробітників та співробітниць L’Oréal Україна з різних функцій (Корпоративних Комунікацій, Юридичного відділу, Наукового відділу, Логістики та Діджитал), а також вебінар по технікам макіяжу для жінок, постраждалих від домашнього насильства від національного тренера дивізіону Luxe.

Онлайн хакатон

У часи пандемії громадські організації потребують ще більшої допомоги зі сторони бізнесу. Із залученням Бренд менеджерів та Діджитал спеціалістів, був проведений онлайн хакатон щодо просування кампанії #gymforbabusya благодійного фонду "Давай Допоможемо" по збору коштів з метою побудови першого спортзалу в Україні для літніх людей, а також запропоновані конкретні дії та рекомендації для успішного продовження кампанії фонду. 

    Реклама на dsnews.ua