• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Лікування COVID-19: Кабмін дозволив залучати терапевтів і педіатрів

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів України змінив підхід до формування медичних бригад при лікуванні коронавірусу — тепер їх можна наповнювати лікарями-пульмонологами, інфекціоністами, терапевтами та педіатрами

Відповідну постанову прийняв уряд, заявила заступник міністра охорони здоров'я Ірина Садов'як 13 жовтня на брифінгу в Києві, передає "ДС".

"Ми змінили підхід до формування наших бригад, які надають допомогу в умовах стаціонарного лікування. Ми дали можливість наповнити їх не тільки лікарями-анестезіологами, але і пульмонології, інфекціоністами, терапевтами та педіатрами", — сказала вона.

За словами Садовʼяк, цією постановою також впроваджуються коригувальні коефіцієнти для розрахунку вартості послуги.

"Щодо коефіцієнтів навантаження. В залежності від того, в якій кількості надається допомога пацієнтам однією командою, розроблені відповідні коефіцієнти. Вони діляться на чотири види залежно від кількості пацієнтів — від одного до 20 пацієнтів в місяць на команду, від 21 до 40, від 41 до 60, понад 61 пацієнта ", — пояснила вона.

Нагадаємо, вранці 12 жовтня в Україні було зареєстровано 265 454 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, з них 5015 летальних, 114410 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 4420 нових випадків. Всього проведено 2602635 тестування методом ПЛР.

    Реклама на dsnews.ua