• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Лерос навідався до "г*ндона Єрмака" і послав його нах*й (ВІДЕО)

Позафракційний народний депутат Гео Лерос завітав до приймальні голови Офісу президента Андрія Єрмака, щоб дізнатися про причини стеження за ним СБУ

Гео Лерос
Гео Лерос / УНІАН
Реклама на dsnews.ua

За словами нардепа, Єрмак злякався і не вийшов до нього, інформує "ДС".

"Зайшов до Єрмака в гості, а він забзд*в вийти подивитися мені в очі. Яловича голова, обіцяю, ми скоро зустрінемося", — прокоментував Лерос відповідне відео.

Варто зазначити, що на відео скандальний нардеп висловлюється набагато жорсткіше. Власне, в його претензіях до Єрмака превалює нецензурна лексика.

"Я знаходжуся у приймальні Андрія Борисовича Єрмака… Людина злякалася зі мною зустрітися, щоб пояснити, якого біса за мною стежить СБУ. Користуючись нагодою, хочу попросити секретаря (до неї, звичайно, немає жодних питань), щоб ви передали Андрію Борисовичу Єрмаку, що він г*ндон, і що буде він відповідати за спалений мій автомобіль, за стеження за мною. Обовʼязково це йому передайте. І від усіх патріотів України передайте йому, щоб він йшов нах*й! Дякую", — сказав Лерос.

З відео незрозуміло, де саме знаходиться нардеп, адже жодних написів на дверях кабінету немає.

Раніше Гео Лерос заявив, що за ним стежать співробітники Служби безпеки України. У себе в Facebook він опублікував "документи" так званого співробітника СБУ. Зокрема, посвідчення підполковника, яке мав при собі чоловік, який нібито слідкував за Леросом, не дійсне. Нардеп також оприлюднив фото звіту за результатами стеження. В СБУ цю інформацію категорично заперечили.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua