• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Лерос заявив про зв'язки Комарницького і Тищенка з СБУ (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат фракції "Слуга народу" Микола Тищенко й так званий "смотрящій за Києвом" Денис Комарницький співпрацюють з очільником Служби безпеки України і близьким другом президента Володимира Зеленського Іваном Бакановим

Про це йдеться у відеооблозі Гео Лероса, в якому він опублікував чергову порцію нібито розмов Комарницького і Тищенка, інформує "ДС".

Зокрема, людина із голосом, схожим на голос Комарницького, в розмові жаліється на те, що Лерос першим написав про те, що його охороняла "Альфа". Водночас він закидає нардепу що той не публікує офіційну відповідь щодо цього від СБУ.

"Він написав разом із замом Баканова, Наумовим, мені відповідь від СБУ, і ображається, що я це не опублікував. Тепер вам зрозуміло, що це ОПГ працює разом із СБУ. А ви дивуєтеся, що вони у справі спецоперації в Мінську набрехали, що Баканов злив справу плівок Єрмака. Це все гнила контора", – прокоментував Лерос.

Також Лерос стверджує, що компʼютер з офісу Комарницького він передав в НАБУ та журналісту Денису Бігусу, інакше "ніхто б не здогадався про всі ці схематози".

Ймовірний Комарницький каже, що все одно хоче "забацати акцію з Дубінським" і "Бігуса зарядити".

"Дивіться, я ще хочу попросити, хлопці, подивіться — Бігуса зарядити точно ніяк не можна? Коль, подумай. Бл*дь, тобто акуратно так", – йдеться на записі.

Наостанок Лерос каже, що розуміє, хто спалив його авто, однак не звинувачуватиме ані Комарницького, ані Тищенка, ані главу ОПУ Андрія Єрмака, оскільки винним вважає президента Володимира Зеленського, який "привів до влади таких людей".

    Реклама на dsnews.ua