• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Лесбійська любов, алкоголь і сильна депресія. Сестра Сенцова зробила камінг-аут

Реклама на dsnews.ua
Двоюрідна сестра колишнього українського політв'язня Олега Сенцова Наталія Каплан зробила сміливе зізнання про свою сексуальну орієнтацію і розповіла про проблеми з алкоголем і тривалої депресії

Свій камінг-аут Каплан опублікувала в ніч на 15 листопада на сторінці в Facebook, передає "ДС".

"У мене клінічна депресія і проблеми з алкоголем (п'ю приблизно два рази на тиждень... Я сиджу на двох антидепресантах, один не допомагав, важка депресія. Я лесбіянка, і цього ніколи не приховувала, хоч і не афішувала. Я не ходжу на ЛГБТ-заходи, я боюся стати настільки відкритою. Я намагалася бути відкритою, але натикалася на фрази чоловіків "просто мужика нормального не було", і я стала відкриватися тільки обраним. Я самотня і дуже ціную це самотність, мені добре одній, я не хочу дітей, мені тільки не вистачає собаки", - написала жінка.

Також у своєму пості розповіла про свого справжнього прізвища і висловилася про свою журналістської і письменницької кар'єри.

Говорячи про свого двоюрідного брата Олега Сенцове, Каплан зізналася, що їй прикро, адже він зараз постійно подорожує, а вона "нічого не бачила в поїздах".

В кінці своїх одкровень Наталія Каплан зізналася, що залежить від лайків і цінує підтримку. Станом на 11.40 її пост зібрав 974 лайка та 189 коментарів.

Нагадаємо, 7 вересня між Україною і Росією відбувся обмін полоненими у форматі "35 до 35". Серед звільнених українців виявилися 24 військовополонених моряка і 11 політв'язнів, у тому числі Олег Сенцов і Олександр Кольченко. Пізніше на Банковій заявили про підготовку другого етапу обміну полоненими і утримуваними особами.

    Реклама на dsnews.ua