• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Лісові пожежі на Харківщині: відкритого вогню вже немає (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

У Держслужбі з надзвичайних ситуацій відзвітували щодо гасіння двох масштабних лісових пожеж у Харківській області – у Дворічанському та Чугуївському районах

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ДСНС, передає "ДС".

Обидві пожежі виникли 2 вересня. У Дворічанському районі горів ліс поблизу села Гороб’ївка. Вогонь поширився на 500 га (з них 100 га — верхова пожежа).

"Станом на 7:00 4 вересня відкритого вогню немає. Триває догашування окремих осередків тління лісової підстилки та залишків деревини", — кажуть рятувальники.

До гасіння залучили 479 вогнеборців (з них 235 від ДСНС) і 78 одиниць техніки, зокрема два пожежні літаки та вертоліт, які вже скинули на палаючий ліс 254 тонни води.

У Чугуївському районі палав ліс поблизу села Клугіно-Башкирівка. Станом на 7:00 4 вересня гасіння триває. Відкритого вогню також немає, рятувальники гасять окремі осередки тління. Залучено 22 особи – військові та працівники лісгоспу, а також три одиниці техніки.

Як писала "ДС", у Дворічанському районі полумʼя знищило 22 житлові будинки, 33 місцевих мешканці відселені. Одна людина звернувся за медичною допомогою через отруєння димом. Попередньо причиною пожежі вважають людський фактор, також розглядається версія підпалу.

На Харківщині оголосили режим надзвичайної ситуації.

    Реклама на dsnews.ua