• USD 39.5
  • EUR 42.1
  • GBP 49.3
Спецпроєкти

lifecell почав мстити своїм колишнім абонентам, які пішли разом з номером, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Комутаційне обладнання оператора мобільного зв'язку lifecell блокує дзвінки з фіксованих номерів "Укртелекому" на номери колишніх абонентів lifecell, які покинули оператора в рамках послуги перенесення номера (MNP)

За даними прес-служби "Укртелекому", це виявило ДП "Український державний центр радіочастот" (УДЦР), інформує "ДС" з посиланням на "Українську правду".

"За результатами вимірювань, проведених УДЦР, були отримані дані, що свідчать про системну, штучної блокування з боку комутаційного обладнання ТОВ "Лайфселл" дзвінків на номери абонентів, які перейшли до інших операторів мобільного зв'язку", - йдеться в повідомленні.

Оператор фіксованого зв'язку називає ситуацію неприпустимою, порушує чинні рішення НКРЗІ про заборону блокування трафіку і створює умови для недобросовісної конкуренції серед всіх операторів.
Згідно з повідомленням, у зв'язку з блокуванням дзвінків компанією lifecell "Укртелеком" відправив відповідний лист Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ).

При цьому, як зазначає "Укртелеком", він не має проблем у передачі трафіку абонентів, які скористалися послугою MNP, з операторами Vodafone Україна і "Київстар".

У той же час в lifecell заявили, що дане повідомлення не відповідає дійсності.

"Заяву ВАТ "Укртелеком" не відповідає дійсності, оскільки не існує ніяких обмежень для здійснення дзвінків на номери колишніх абонентів" лайфселл ", які перейшли до мереж мобільного зв'язку інших операторів, користуючись послугою повного перенесення номера", - заявили в компанії.

"Хочемо зазначити, що на сьогодні наша компанія не отримувала жодних скарг абонентів, а також звернень ДП УДЦР щодо блокування викликів, про яких йдеться в заяві ВАТ "Укртелеком"", - сказано в заяві.

"Ми сподіваємося, що ВАТ "Укртелеком" буде готова до конструктивного діалогу та підписання відповідного договору, оскільки наша компанія завжди підтримувала впровадження послуги повного перенесення номера (MNP) та ретельно виконує свої зобов'язання щодо забезпечення надання якісних послуг усім українським абонентам", - йдеться в повідомленні прес-служби.

    Реклама на dsnews.ua