• USD 39.8

Ліга Чемпіонів: "Динамо" не змогло відігратися в матчі з "Барселоною"

У матчі третього туру групового етапу Ліги Чемпіонів київське "Динамо" програло іспанській "Барселоні" з рахунком 2:1

Матч проходив на арені "Камп Ноу" в Барселоні, передає "ДС".

Рахунок в матчі відкрив лідер каталонців Ліонель Мессі вже на 5-й хвилині, успішно реалізувавши пенальті. Перший тайм так і завершився мінімальною перевагою "Барселони".

На самому початку другого тайму Томаш Кендзьора ледь не зрівняв рахунок. Арбітр не зарахував гол, стверджуючи, що м'яч вийшов за межі поля після навісу з кутового.

На 65-й хвилині Жерар Піке подвоїв перевагу господарів поля.

Але вже за 10 хвилин Віктор Циганков точним ударом скоротив відставання. Але більше команди не забивали. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь "Барселони".

Як повідомляла "ДС", 28 жовтня київське "Динамо" в матчі 2-го туру групового етапу Ліги Чемпіонів зіграло внічию з угорським "Ференцварошем" — 2: 2.