Ліга чемпіонів: "Динамо" обіграло "Фенербахче" і проходить до наступного раунду

У матчі кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів 2022/23 між "Динамо" та "Фенербахче" кияни здобули непросту перемогу з рахунком 2:1 і пройшли до наступного туру

Матч пройшов у Стамбулі, повідомляє "ДС".

У першому таймі господарі поля мали ініціативу. У другому таймі кияни були активнішими. На 53-й хвилині півзахисник Ісмаїл Юкшек отримав другу жовту картку та був вилучений з поля. І вже на 57-й хвилині Віталій Буяльський після передачі Томаша Кендзьори відкрив рахунок у матчі.

На 68-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота киян після грубої гри Дениса Попова. Але Георгій Бущан врятував ворота. На 88-й хвилині Аттіла Салаї зрівняв рахунок.

Гра була переведена в екстра-тайм. На 114-й хвилині після подачі Костянтина Вівчаренка Олександр Караваєв поставив крапку у матчі.

Таким чином, "Динамо" проходить до 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Як повідомляла "ДС", 20 липня перший матч "Динамо"-"Фенербахче" завершився з рахунком 0:0.

Редактор: Марія Чиренко