• USD 39.8

Ліга Чемпіонів: "Динамо" в більшості обіграло бельгійський "Гент"

У кваліфікаційному матчі плей-офф Ліги Чемпіонів київське "Динамо" обіграло бельгійський "Гент" з рахунком 2:1

Матч кияни грали на арені "Гента" при порожніх трибунах, передає "ДС".

Рахунок відкрили підопічні Мірчі Луческу вже на 10-й хвилині. Супряга скористався відскоком у воротарському майданчику суперника і точно пробив по воротах. У судді виникли сумніви в "чистоті" голу, проте відеоповтор показав, що положення поза грою не було.

В середині першого тайму травму отримав українець Роман Яремчук, який грає за "Гент". Клайндіст вийшов йому на заміну і на 41-й хвилині зрівняв рахунок.

У другому таймі ще один "бельгійський" українець Роман Безус за три хвилини отримав дві жовті картки і залишив співвітчизників в більшості. Крапку в матчі поставив Карлос де Пена, який скористався рикошетом на 79-й хвилині.

Матч-відповідь відбудеться за тиждень в Києві.

Як повідомляла "ДС", 15 вересня київське "Динамо" в матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів обіграло нідерландський "АЗ Алкмар" з рахунком 2:0.