• EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Ліга Чемпіонів: "Реал" принизив "Шахтар" (ВІДЕО)

У матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА "Реал" (Мадрид, Іспанія) розгромив донецький "Шахтар" з рахунком 5:0

Гра проходила на НСК "Олімпійський" в Києві, передає "ДС".

Рахунок в матчі був відкритий автоголом "гірників". На 38-й хвилині Кривцов зрізав м'яч в свої ворота.

Розгром у виконанні гостей почався вже після перерви. Вінісіус Жуніор на 52-й хвилині подвоїв перевагу і вже на 57-й хвилині оформив дубль.

На 65-й хвилині Родрігес точно пробив в ліву "дев'ятку", а Карім Бензема поставив крапку в матчі — 5:0 (90+1).

Як повідомляла "ДС", 28 вересня в матчі другого туру групового етапу Ліги Чемпіонів донецький "Шахтар" зіграв у "суху" нічию з міланським "Інтером".

15 вересня в матчі першого туру групового етапу Ліги Чемпіонів донецький "Шахтар" поступився молдавському "Шерифу" з рахунком 0:2.

Редактор: Марія Чиренко