• EUR 42.3
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Ліга Чемпіонів: "Шахтар" добився почесною виїзної нічиєї з "Ман Сіті"

У рамках п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" в Англії зіграв внічию з "Манчестер сіті" з рахунком 1:1

Матч відбувся на стадіоні "Сіті оф Манчестер", передає "ДС".

Так, у першому таймі, незважаючи на деяке територіальна перевага англійської команди, найгостріший момент був саме у "гірників". Бразилець Тітці пройшов по флангу, обіграв вийшов з воріт голкіпера "Сіті", але замість передачі Жуніору Мораэсу, що знаходився в більш зручній позиції, вдарив по воротах з гострого кута. М'яч був винесений з воріт захисниками англійської команди.

Вже у другому таймі на 57-й хвилині рахунок відкрив Ілкай Гюндоган з пасу Габріела Жезуса.

На 69-й хвилині вийшов на заміну Манор Соломон відновив рівновагу, скориставшись фланговою передачею Тітки.

Таким чином, турнірне становище в групі C, де виступає "Шахтар", виглядає наступним чином: "Манчестер Сіті" - 11 очок, "Шахтар" - 6, "Динамо" (З) - 5, "Аталанта" - 4.

Свій останній поєдинок групового етапу турніру чемпіони України проведуть 11 грудня. У Харків приїде італійська "Аталанта".