• USD 39.4

Ліга Європи: "Динамо" програло "Мальме" у матчі з сімома голами

В рамках четвертого туру групового етапу ліги Європи київське "Динамо" на виїзді програло шведським "Мальме" з рахунком 3:4

Матч пройшов на "Новому Стадіоні Мальме" в однойменному місті, передає "ДС".

Так гравець господарів Расмус Бенгтссон відкрив рахунок вже на 2-й хвилині

Віталій Миколенко зрівняв рахунок на 18-й хвилині.

На 39-й хвилині Віктор Циганков вивів киян вперед.

На 48-й хвилині гол забив Маркус Розенберг, який проводив останній матч у професійній кар'єрі перед рідними трибунами.

А вже на 57-й хвилині Ердал Ракип вивів господарів вперед.

На 65-й хвилині капітан "Динамо" Сергій Сидорчук одержав другу жовту картку і був вилучений з поля.

На 77-й хвилині Беньямін Вербич зрівняв рахунок.

І вже в доданий час Розенберг приніс перемогу "Мальме", зробивши дубль.

Зазначимо, що після цієї поразки "Динамо" займає третє місце в групі з шістьма очками. У паралельному матчі швейцарський "Лугано" програв данському "Копенгагену" з рахунком 0:1.

У данців 9 очок, у шведської команди - 8. У "Лугано" - 2 пункти.

Нагадаємо також, що в рамках п'ятого туру групового етапу Ліги Європи "Олександрія" у Львові програла німецькому "Вольфсбургу" з рахунком 0:1.

За п'ять турів "Олександрія" набрала три очки в групі і достроково втратила на вихід з групи за тур до кінця турніру, так як відрив "Гента" і "Вольфсбурга" становить дев'ять і вісім очок відповідно.