• USD 39.2

Ліга Європи: "Динамо" і "Шахтар" розгромно провалили старт 1/8 фіналу

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи "Динамо" (Київ) і "Шахтар" (Донецьк) програли "Вільярреалу" (Іспанія) і "Ромі" (Італія) відповідно

"Динамівці" грали на НСК "Олімпійський", а "гірники" — на виїзді, передає "ДС".

Так, кияни програли іспанцям з рахунком 0:2. Рахунок гості відкрили на 30-й хвилині, коли Пау Торрес реалізував передачу Херарда Морено. А на 52-й хвилині Рауль Альбіоль на добиванні поставив крапку в матчі.

Матч-відповідь команди зіграють 18 березня.

А "Рома" на своєму полі розгромила "Шахтар" — 3:0. Рахунок відкрив на 23-й хвилині капітан господарів Лоренцо Пеллегріні, який завершив стрімку атаку з середини поля. На 73-й хвилині подвоїв перевагу Стефан Ель-Шаараві, який вийшов на заміну. А на 77-й хвилині Джанлука Манчіні після кутового завершив розгром гостей.

Нагадаємо, після того як 25 лютого донецький "Шахтар" обіграв ізраїльський "Маккабі" з рахунком 1:0, а київське "Динамо" — "Брюгге" з аналогічним рахунком, обидві команди пройшли з 1/16 Ліги Європи до наступної стадії турніру.

Редактор: Марія Чиренко