• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Лікарі порадять читати "Отче наш": Кличко спрогнозував наслідки медичного колапсу в Києві

Ситуація з поширенням коронавірусу в Києві є критичною, медичній системі міста може загрожувати колапс

Віталій Кличко
Віталій Кличко / Віталій Кличко/Facebook
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу "ICTV", передає "ДС".

"Якщо ми зараз дійдемо до риси, коли буде медичний колапс, що буде? Що таке медичний колапс? Це коли вам — людині, яка зараз нас дивиться, — стане погано, якщо вам буде потрібна медична допомога і ви звернетеся до лікарів, вам скажуть : "Вибачте, будь ласка, ми вам не можемо допомогти, лікуйтеся вдома, виживайте, читайте "Отче наш" в кращому випадку — можливо, допоможе"", — сказав Кличко.

За словами мера Києва, влада столиці в жодному разі не хоче допустити цього і тільки з цим пов'язані такі обмеження.

"Але обмеження, які діють зараз в Києві, в порівнянні з тими обмеженнями, які діють в інших країнах, м'які. Тому що дійсно комендантська годину є в багатьох країнах, у багатьох країнах великі штрафи — від декількох сотень до тисячі євро — за межі неносіння масок. Я хотів би, щоб всі усвідомили — тільки від нас залежить, наскільки жорсткими будуть обмеження", — резюмував мер столиці.

Як повідомляла "ДС", Віталій Кличко заявив, що в столиці України можливе введення режиму надзвичайного стану і, як наслідок, комендантської години в разі, якщо ситуація із захворюваністю на коронавірус погіршиться і настане колапс медичної системи.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua