• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Лікарі закликають батьків із розумінням поставитися до канікул та дистанційки у школах

Реклама на dsnews.ua

Лікар-інфекціоніст Олександр Карловський закликав батьків школярів із розумінням поставитися до пропозиції Міносвіти та Уряду запровадити дострокові канікули для школярів та дистанційне навчання у коледжах та ВНЗ. За його словами такі обмеження необхідні, якщо не хочемо довести ситуацію із "ковідом" до кризи, коли лікарі будуть змушені обирати кого рятувати, а кого ні

"Невже є ті, хто критикують рішення про дострокові канікули у школах? Я відверто цього не розумію. Це доречно і давно треба було так робити. Одне діло наша офіційна статистика, а друге – правдива ситуація. Вона набагато гірша. Дійсна картина вона глибша і гірша. Вірус мутує, симптоми інші, навіть температури немає, є віддишка є – вражаються легені навіть при нормальній температурі", — каже медик, і попереджає, що діти є найактивнішими переносниками вірусу.

"Для дітей це може не так страшно, але ж вони переносники. Вони активно мігрують, бігають на дворі. А у нас є вчителі, треба про них подбати. І ми це все можемо витримати рівно до тих пір, поки кількість лікарів і кисневих препаратів, які потрібні, буде відповідати кількості хворих. А коли збільшиться – вибиратимуть кому, жити, а кому ні. Тому захід про (канікули і дистанційне навчання) правильний, він працює на випередження. Батьки мають поставитися до нього із розумінням", — сказав Карловський.

Нагадаємо, про наміри запровадити шкільні канікули з 15 жовтня і до 30 жовтня во міністра освіти Сергій Шкарлет повідомив учора в Телеграм-каналі.

Закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти (незалежно від кольору карантинної території) буде рекомендовано перейти на дистанційну форму навчання на період з 15 жовтня до 15 листопада. З гуртожитків примусово виселяти студентів не будуть.

Зазначені вище рекомендації МОН розглядатимуть сьогодні на засіданні КМУ.

    Реклама на dsnews.ua