• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Ліжка в лікарнях закінчуються: мер Миколаєва зробив тривожну заяву

Реклама на dsnews.ua

Мер Миколаєва Олександр Сенкевич заявив, що число пацієнтів з коронавірусом в лікарнях міста збільшується, і, за його прогнозами, ситуація буде тільки погіршуватися

Про це він розповів в ефірі місцевого телебачення, передає "ДС".

Так, Сенкевич заявив, що мешканці Миколаєва до сих пір не вірять в коронавірус.

"Я намагаюся пояснювати людям, що називайте коронавірус як хочете: грип, ГРВІ, китайський грип. Просто ви повинні зрозуміти, що потрібно захистити себе і своїх близьких від цього захворювання", — сказав мер.

За словами Сенкевича, при нинішніх темпах захворюваності в лікарнях Миколаєва скоро не буде вільних місць для хворих COVID-19.

"При ліжковому фонді в межах 200 місць в кожній лікарні, ми підходимо до того моменту, коли у нас будуть обмежені місця. Сьогодні ми думаємо, як придбати ще ліжка для того, щоб приймати хворих на цих ліжках", — сказав мер Миколаєва.

Нагадаємо, раніше глава Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер заявив, що в Харкові через зростання числа заражених коронавірусом не вистачає лікарів і ліжок для лікування хворих, а через переповнені лікарень хворих COVID-19 розвозять по області. За його словами, подібна ситуація спостерігалася навесні в Італії.

    Реклама на dsnews.ua