• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

"ЛНР" запросила на засідання Тристоронньої групи Зеленського

Так званий "повпред ЛНР" на Мінських переговорах Владислав Дейнего запропонував запросити на засідання ТКГ президента України Володимира Зеленського

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив "представник ЛНР" у підгрупі з політичних питань Контактної групи Родіон Мірошник, передає "ДС" із посиланням на DonPress.

Як уточнив терорист, під час сьогоднішнього засідання Контактної групи глава української делегації Леонід Кравчук повідомив присутнім, що він «усього лише глава української делегації ... і не більше» і «не має повноважень погоджувати документи за Україну», так як «за українською Конституцією представляти Україну може тільки президент України, а він сам лише призначений указом президента».

"На що від "повноважного представника ЛНР" у Контактній групі Владислава Дейнего надійшла пропозиція: тоді, щоб виконати формулу Мінських угод "в обговоренні і за погодженням", запрошуйте до Контактної групи Зеленського, якщо вже ні в кого іншого від України таких повноважень немає", — сказав пособник окупантів.

Нагадаємо, раніше ватажки "ДНР" і "ЛНР" Денис Пушилін і Леонід Пасічник запропонували Зеленському приїхати до них на Донбас і поспілкуватися.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua