• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Локдаун можуть ввести раніше: Кабмін готується до 35 тисяч випадків COVID-19 на день

Реклама на dsnews.ua

Карантин може бути посилений і раніше запланованого терміну, якщо кількість хворих на коронавірусну інфекцію за добу досягне 32-35 тисяч чоловік

Про це заявив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Зараз ми говоримо про цифру 32-35 тисяч хворих за день. Але треба розуміти, скільки було запроваджено ліжок COVID-пакет, скільки ліжок було забезпечено киснем і скільки лікарень було залучено до подолання коронавірусної інфекції", — сказав він.

Він ствердно відповів на репліку ведучої про те, що при цифрі 32-35 тисяч на добу в Кабміні будуть думати про те, щоб закривати країну на замок.

"Так, але треба вважати, що окрім виявлених є ще питання госпіталізованих. У нас постійно збільшується ліжкофонд. МОЗ працює над тим, щоб у разі необхідності довести його до 90 тис. У нас постійно збільшується кількість ліжок із забезпеченим киснем, до кінця року стоїть завдання вийти на понад 40 тисяч, а в перспективі – на 75 тисяч", — сказав він.

Як повідомляла "ДС", за станом на ранок 13 грудня в Україні підтверджено 894 215 випадків зараження коронавірусом, 9 176 з них — за останню добу. Всього від ускладнень захворювання померло 15 154 особи, 156 — за останню добу.

Кабінет міністрів оголосив про посилення карантину в період з 8 по 24 січня 2021 року.

    Реклама на dsnews.ua