• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Ломаченко закликав залишити Києво-Печерську лавру московському патріархату

Реклама на dsnews.ua
Боксер Василь Ломаченко попросив підписати петицію, в якій вимагають залишити Києво-Печерську Лавру у підпорядкуванні УПЦ МП

Посилання спортсмен поширив в Instagram, передає "ДС".

Петиція залишити Києво-Печерську лавру у підпорядкуванні УПЦ МП була опублікована 27 квітня. Вона вже зібрала 14 331 підпис.

"Брати і сестри! Петиція на підтримку Лаври працює. Просимо максимально поширити її серед усіх парафіян у групах в вайбере з проханням підписати цю петицію", - написав Ломаченко.

У мережі обурені. Деякі користувачі підозрюють, що нашого боксера завербувала ФСБ РФ.

"Чергова маячня за хрести на дверях і триколори на формі?", "Та йди нах*р зі своїм православ'ям, віру тримай при собі. Морди бити Ісус дозволяє?", "Лому, походу, в ФСБ завербували", "Ти ж поза політикою", "Там начебто все попи московського патріархату скоро від корони копита за горб закинений, так що можна і передати Лавру", "Що ж вам в тому МП пропонують таке?" - пишуть у коментарях користувачі.

"Для мене з дитинства не було поняття Росія, Україна, Білорусь. У мене не було поняття, що це інші люди, або інша країна, межа якась. Я весь час думав про те, що ми - єдиний народ. Ми всі - православні християни, і ми всі живемо на одній землі, а сьогодні нам намагаються підмінити принципи і віру", - сказав Ломаченко.

Раніше Ломаченко оприлюднив відео про "силі православного духу" з вдячністю "ввічливим людям". Крім того, він та Олександр Усик знялися в російському фільмі про церкви "Здрастуй, брат, Христос Воскрес!".

    Реклама на dsnews.ua