• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Краще за всіх здали ЗНО учні фізико-математичного ліцею у Львові, - рейтинг

Реклама на dsnews.ua
У десятці навчальних закладів, випускники яких показали найвищі результати, п'ять столичних

Найвищі результати із зовнішнього незалежного оцінювання показали учні Львівського фізико-математичного ліцею-інтернету при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Як повідомляє "ДС", це випливає з рейтингу загальноосвітніх шкіл України за результатами ЗНО 2017-го, складеного ресурсом Освіта.иа.

Рейтинговий бал ліцею становив 167,2. Цей бал розраховували на підставі середнього значення балів ЗНО, отримані учасниками тестування з усіх предметів, з урахуванням кількості тестів, складених учнями школи. Таким чином, незважаючи на те, що бал за ЗНО в учнів столичного ліцею "Інтелект" вище (187,5 проти 179,9 в учнів фізико-математичного ліцею), "Інтелект" посів другу сходинку.

До п'ятірки лідерів також увійшли ліцей "Наукова зміна" (Київ), Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Дніпропетровський обласний медичної ліцей-інтернат "Дніпро".

Повністю таблицю дивіться тут

Раніше за результатами рейтингу перше місце в Україні зайняв київський ліцей "Інтелект". Однак рейтинг відкоригували, оскільки при розрахунку рейтингового бала окремих шкіл були враховані помилково випускники шкіл, які не з'явились на тести.

Нагадаємо, з 2018 року буде введено ЗНО з іноземних мов з використанням дворівневих (В1 і В2) предметних тестів і з завданнями нового типу (аудіювання).
Крім того, тести з української мови та літератури, математики, історії України будуть адаптовані для людей з вадами зору.

    Реклама на dsnews.ua