• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Луцьк і Тернопіль завтра все ж покинуть "червону" зону, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, починаючи із суботи, 8 серпня, Луцьк і Тернопіль будуть виведені з "червоної" зони карантину

Про це повідомляє джерело РБК-Україна в Кабінеті міністрів, передає "ДС".

За словами співрозмовника, Кіцманський район Чернівецької області залишиться в "червоній зоні".

Крім того, в наступний понеділок за ініціативою міністерства охорони здоров'я повинні бути внесені зміни в критерії, за якими регіони України класифікуються за "зонами" захворюваності.

Після цього у вівторок, 11 серпня, Держкомісія з ТЕБ та НС прийме нові рішення по регіонах України згідно з новими критеріями.

Нагадаємо, сьогодні Центр громадського здоров'я при МОЗ оновив карту карантинних зон, згідно з якою Луцьк і Тернопіль покинули "червону зону".

Однак через кілька годин повернули колишню карту, а на сайті міністерства з'явився реліз про те, що ця інформація була недостовірною.

У коментарі "Громадському" МОЗ повідомив, що карта оновилася автоматично при завантаженні нових даних, які не були затверджені.

При цьому раніше міністр Максим Степанов заявляв, що при внесенні того чи іншого регіону до списку карантинних зон відсутній людський фактор.

    Реклама на dsnews.ua