• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Луганщина у вогні: рятувальники назвали кількість загиблих

Лісові пожежі на ділянці від Станиці-Луганської до Сєверодонецька набули загрозливого характеру, внаслідок пожеж загинули щонайменше чотири особи

Гасіння пожежі на Луганщині
Гасіння пожежі на Луганщині
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в оперативному зведенні Держаної служби з надзвичайних ситуацій, інформує "ДС".

Повідомляється, що 30 вересня вздовж лінії розмежування на Луганщині виникло 6 масштабних осередків лісових пожеж. Найбільш складна обстановка склалася від Станиці-Луганської до Сєверодонецька, де лісові пожежі набули загрозливого характеру для 22 населених пунктів (Болотинне, Станиця-Луганська, Вільхова, Малинове, Піщане, Нижньотепле, Артема, Геївка, Лобачеве, Трьохізбенка, Кряківка, Капітанове, Муратове, Осколонівка, Боброве, Борівське, Воронове, Сиротине, Метьолкіне, Сєверодонецьк, Байдівка, Половинкине).

"Внаслідок пожеж загинуло 4 особи (3 цивільних, 1 працівник лісгоспу) та госпіталізовано 10 осіб. Евакуйовано 120 осіб. За попередніми оцінками, орієнтовна площа, пройдена вогнем, складає близько 9,3 тис. гектарів", — повідомили рятувальники.

Всього до гасіння залучено 1 229 осіб та 204 одиниці техніки, у тому числі від ДСНС — 516 осіб та 107 од. техніки (в тому числі із Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Полтавської та Харківської областей).

"Роботи проводяться у цілодобовому режимі на усіх шести основних осередках пожеж. Гасіння пожеж ускладнюється надзвичайно складними погодними умовами (вітер з ураганними поривами до 20 м/с, тривалий засушливий період), внаслідок чого вогонь швидко розповсюджується на значні площі", — додали у ДСНС.

Як писала "ДС", у звʼязку з евакуацією жителів декількох селищ, які постраждали від масштабних пожеж, у Сєвєродонецьку з 1 жовтня скасовано навчання у школах.

    Реклама на dsnews.ua