• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Луганський завод нелегально постачав російському війську деталі для техніки, — СБУ

Реклама на dsnews.ua

СБУ підозрює керівників правління луганського підприємства у нелегальному постачанні продукції для потреб військово-промислового комплексу Росії

Про це йдеться у повідомленні Служби безпеки України, передає "ДС".

За даними слідства, керівники одного із луганських машинобудівних заводів налагодили поставки комплектуючих для ремонту та обслуговування військової авіації спецслужб та Міністерства оборони Росії.

"Аби приховати схему, деталі відвантажували на адресу фірми-прокладки і вивозили до Росії через неконтрольовану ділянку кордону", — зазначають у СБУ.

Голову правління оголосили в розшук. Слідчі кваліфікували його дії за трьома статтями Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 1 ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) та ч. 3 ст. 110-2 (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України).

Раніше про підозру також повідомили заступнику голови правління та керівнику фінансово-економічного відділу — за ст. 111 та ст. 110-2.

Правоохоронці зʼясовують, хто ще задіяний у схемі.

Як писала "ДС", СБУ викрила масштабну схему незаконної поставки продуктів бойовикам "ДНР".

    Реклама на dsnews.ua