• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Місячне затемнення 30 листопада співпаде з повним місяцем: Чим неприємне таке явище?

Реклама на dsnews.ua

30 листопада нас чекає напівтіньове місячне затемнення, яке збігається з повним місяцем. Що потрібно знати, щоб убезпечити себе від конфліктів в цей день?

30 листопада починається повний місяць в знаку Близнюків, передає "ДС".

Повний місяць і саме по собі завжди породжує перепади настрою і загострення відносин з агресивно налаштованими токсичними людьми. А в цьому році воно ще збігається з напівтіньовим місячним затемненням.

В принципі, напівтіньове затемнення саме по собі — не особливо небезпечне явище, головне в цей день — не піддаватися спокусам. Поспішні рішення, прийняті в гніві або подразненні, можуть привести до неприємних наслідків і фінансових втрат.

Але місячне затемнення в парі з повним місяцем — комбінація не дуже приємна. Астрологи радять покладатися в цей день на інтуїцію і здоровий глузд. Якщо ні те, ні інше вам нічого путнього не підказують, просто проявіть стриманість і обережність. Рухайтеся вперед поступово, зважуючи кожен крок і обдумуючи свої слова і вчинки. Не ризикуйте в цей день, дуже великий ризик багато втратити.

Угоди і переговори, пов'язані з великими сумами грошей, в понеділок краще не проводити. 30 листопада активізуються шахраї і аферисти, будьте особливо уважні, не відповідайте на дзвінки з незнайомих телефонних номерів, не "ведіться» на привабливі пропозиції швидко і без проблеем розбагатіти.

Не відкривайте свої особисті таємниці випадковим доброзичливцям, і взагалі постарайтеся спілкуватися тільки з тими, кому ви точно довіряєте. Виключіть контакти з людьми, які можуть вам заздрити, від них можна чекати неприємних випадів і навіть ворожих дій. Активізуються різного роду маніпулятори і енергетичні вампіри, будьте обережні і коректні в розмовах з ними, щоб не витрачати час на довгий з'ясування відносин і конфлікти. Пам'ятайте, що їм життєво необхідне підживлення, і не дозволяйте собі стати для них донором.

У цей день не варто починати якісь нові грандіозні проекти. Але і різко міняти плани теж небезпечно. Плавно рухайтеся в руслі раніше намічених дій, не роблячи різких рухів.

Повністю лягати на дно в день повного місяця не потрібно, просто приймайте життя таким, яким воно є, налаштуйтеся на позитив і отримуйте задоволення від усього приємного, що у вас є. Думайте про хороше і прагнете до хорошого, тоді цей день пройде без відчутних наслідків і не завадить вашому руху до мети.

Напівтіньове затемнення відкриває так звані коридор затемнень, який стане сильний емоційної спалахом, завершальній і без того занадто насичений емоціями 2020 рік.

Закінчиться всі 14 грудня сонячним затемненням, після чого життя поступово почне входити в більш спокійне русло. А там вже і новорічні свята не за горами!

    Реклама на dsnews.ua