• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Львов хоче послабити карантин і прискорити вакцинацію

До 13 квітня у Львові мають ухвалити рішення щодо можливості послаблення карантину для ринків та учнів 1-4 класів

Останньої доби шпиталізували 41 львів’янина
Останньої доби шпиталізували 41 львів’янина
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Львівської міської ради, передає "ДС".

"На жаль, ми не маємо очікуваного падіння темпів захворюваності на COVID-19. На сьогодні в наших міських лікарнях 1 144 хворих. Тільки за останню добу госпіталізовано 41 львів’янина. Добре, що ми таки ввели посилений карантин, бо це суттєво знизило темпи поширення і наша медична система не дала збою. Локдаун дав певний результат", — заявив мер Андрій Садовий.

Він зазначив, що міська влада хоче послабити обмеження.

"Ми дуже хочемо зробити певні послаблення карантину, тому сьогодні будемо консультуватись з Міністерством охорони здоровʼя, адже перебуваємо в "червоній зоні", і є певні державні норми — що може працювати, а що ні. Також міський штаб з протидії коронавірусу сьогодні буде аналізувати ситуацію та всі показники. Бажання послаблювати карантин є, зокрема щодо роботи ринків чи очного навчання учнів початкових класів, але фінальне рішення ми зможемо прийняти лише завтра", — сказав міський голова.

Садовий додав, що у Львові також планують перейти до більш масової вакцинації.

"Ми готові вакцинувати комунальників, освітян, але тут ми також потребуємо дозволу з міністерства. МОЗ визначає почерговість вакцинування, але, на мою думку, потрібно переходити до швидких темпів, щоб побачити позитивний ефект, як в Ізраїлі чи Великій Британії", — каже Садовий

Як писала "ДС", Львів подовжив посилений карантин до 19 квітня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua