• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Львів слідом за Києвом закриває школи та садки через снігопади

У Львові через сильні снігопади у п'ятницю, 12 лютого, призупинять навчальний процес у школах і дитячих садах. При цьому в закладах працюватимуть чергові вчителі та вихователі

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Львівської міськради, передає "ДС".

"Завтра (12 лютого, — ред.) в установах освіти Львова працюватимуть тільки чергові групи у дитсадках і чергові класи у школах, а звичний очний навчальний процес проводитися не буде. Школи і дитсадки повинні бути відкриті, щоб батьки, які не мають можливості з кимось залишити дітей, могли привести їх до навчального закладу. Однак навчальний процес необхідно рекомендувати максимально проводити дистанційно, щоб мінімізувати кількість людей на вулицях", — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, 11 лютого у Львові 27 шкіл проводять навчання дистанційно, у 32 — змішана форма навчання, 68 шкіл здійснюють очне навчання. Всього у школах близько 65% учнів. При цьому переважно в навчальних закладах займаються діти початкової школи, яких немає з ким залишити вдома.

У свою чергу, дитсадки працюють усі, проте кількість присутніх дітей у закладах — не більше 30%.

Нагадаємо, у Києві через снігопади на два дні, 11 і 12 лютого, закрили школи і садочки. Педколективи організували навчання в дистанційному режимі.

    Реклама на dsnews.ua