• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Львівська облрада хоче перейменувати стадіон "Арена Львів" на честь Бандери

У вівторок, 16 березня, Львівська обласна рада звернулася до Кабінету міністрів України щодо перейменування стадіону "Арена Львів" на "Арена Львів" імені Степана Бандери

Степан Бандера
Степан Бандера
Реклама на dsnews.ua

Відповідну пропозицію внесла представник партії "Європейська солідарність" Соломія Риботицька, передає "ДС" із посиланням на Facebook депутата облради Ольги Березюк.

В ході сесії Львівської облради пропозицію щодо перейменування стадіону підтримали 68 депутатів, не голосували — сім.

"Арена Львів" — один із останніх побудованих стадіонів у Європі. Він вміщує 33-35 тисяч осіб. При проведенні спортивно-розважальних шоу та концертів на арені можуть вміститися близько 120 тисяч осіб. Спортивну споруду було побудовано спеціально до чемпіонату "Євро-2012".

Як повідомляла "ДС", Тернопільська міська рада 5 березня прийняла рішення про присвоєння міському стадіону імені Романа Шухевича.

Посол Ізраїлю в Україні Джоель Ліон заявив, що засуджує це рішення. У МЗС України зазначили, що дискусії в сфері збереження національної пам'яті повинні проходити на рівні істориків, а дипломатам слід працювати над зміцненням відносин між народами.

Мерія міста Замостя в Польщі після звісток про перейменування стадіону заявила про розрив партнерських відносин із Тернополем.

Разом із тим влада Тернополя заявила, що свого рішення змінювати не будуть.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua