• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Ляшко анонсував "раптові перевірки" по всій країні через отруєння у школі Хмельницького

По всій території Україні відбудуться візити протиепідемічних бригад для раптового обстеження працівників на предмет носійства золотистого стафілококу після масового отруєння у одній із хмельницьких шкіл

Віктор Ляшко
Віктор Ляшко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сторінці голови МОЗ Віктора Ляшка у Facebook, передає "ДС".

Розслідування, проведене фахівцями Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, показало, що спалах стався внаслідок обсіменіння золотистим стафілококом сировини та готових страв від працівників харчоблоку закладу.

"Щоб у подальшому уникнути подібних спалахів у навчальних закладах та захистити наших дітей від отруєнь Міністерство охорони здоров'я ініціюватиме проведення вибіркових раптових перевірок для забору біоматеріалу для дослідження на предмет носійства золотистого стафілококу силами спеціалізованих протиепідемічних бригад", — написав Ляшко.

Бригади будуть працювати по усій території країни.

"Міністерство охорони здоров'я додатково відпрацьовує механізми посилення контролю за якістю проведення медичних оглядів у закладах охорони здоровя та лабораторіях. Нам важливо, щоб харчування у освітніх закладах було безпечним та здоровим", — зазначив глава МОЗ.

Як писала "ДС", в навчально-виховному комплексі в Хмельницькому стався спалах кишкової інфекції. Частину учнів перевели на дистанційне навчання.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua