• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Ляшко допускає, що Херсонщина може "почервоніти" вже наступного тижня

Державна комісія з питань ТЕБ і НС розгляне можливість переходу Херсонської області у "червону" зону карантину наступного тижня

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, передає "ДС" з посиланням на сайт Херсонської ОДА.

Глава МОЗ знаходиться в Херсонській області у зв'язку зі значним поширенням в регіоні коронавірусу. Міністр відвідав кілька лікарень регіону та центри масової вакцинації.

Під час спілкування з журналістами Ляшко не виключив перехід Херсонської області в "червону" зону карантину через ситуацію з коронавірусом. За його словами, остаточну крапку в це поставить Держкомісія з питань ТЕБ і НС. Орієнтовно вона збереться 12-13 жовтня.

Ляшко також зазначив, що в одній з лікарень області побачив повністю зайняте реанімаційне відділення. Однак серед пацієнтів не було жодного вакцинованого.

"Зараз ми маємо ефективний спосіб запобігти тяжкому або середньому перебігу хвороби — вакцинація. Потрібно розуміти, що ризик захворіти значно страшніший, ніж можливі побічні ефекти після вакцинації, які в більшості випадків проходять через добу", — підкреслив глава МОЗ.

Раніше "ДС" повідомляла, що Сумська область також може перейти з "жовтої" відразу в "червону" зону карантину протягом декількох днів.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua