• USD 27.2
  • EUR 32.3
  • GBP 37.7
Спецпроєкти

Ляшко нагадав про відповідальність за позачергове щеплення від коронавірусу

Заступник міністра охорони здоровʼя — головний санітарний лікар України Віктор Ляшко попередив про відповідальність за вакцинацію від COVID-19 позачергово

Реклама на dsnews.ua

За фактом таких дій будуть проводити службові перевірки, інформує "ДС".

Ляшко зазначив, що на сьогодні вакцину AstraZeneca у пунктах щеплень отримують люди 65 років "з пріоритетом для людей найбільш похилого віку та з хронічними захворюваннями".

"Якщо хтось порушує, то повинен нести за це відповідальність. Ми чітко це проговорили. Ці факти, коли хтось вакцинувався позачергово, а люди, які були записані, не отримали вакцину, будуть розглянуті; будуть проводитися службові перевірки", — зазначив заступник міністра в інтервʼю сайту "Сегодня".

За інформацією, яку МОЗ надали в КМДА, у столиці таких людей було приблизно 90. "Ми все перевіримо через нашу систему", — додав Ляшко.

Як писала "ДС". раніше Міністерство охорони здоровʼя знищило персональні дані публічних осіб, які хотіли отримати щеплення від COVID-19 позачергово, але не встигли. Також МОЗ "утаємничив" прізвища нардепів, які отримали вакцину від коронавірусу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua