• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Ляшко назвав регіони, де ризик "підчепити" коронавірус є мінімальним

Реклама на dsnews.ua

Луганська, Херсонська, Полтавська, Дніпропетровська, Сумська і Запорізька області є регіонами з найменшим ризиком зараження коронавирусною інфекцією COVID-19

Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці заступника голови МОЗ, головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, передає "ДС".

За його словами, вже чотири дні поспіль кількість активних хворих в Україні менше числа завершених випадків (люди, які одужали плюс померлі). Станом на сьогодні, відсоток завершених випадків — 51,5%.

"Мінімальна кількість активних хворих на 100 тис. населення, відповідно і мінімальний ризик інфікування, у Луганській (0,9), Херсонській (1,5), Полтавській (1,7), Дніпропетровській (2,8), Сумській (3,7) і Запорізькій (5,0) областях", — написав Ляшко у соцмережі

Разом з тим він зазначив, що майже половину (45%) від усіх хворих в Україні становлять молоді люди у віці від 20 до 49 років.

Деякі факти про COVID-19 за минулий тиждень.▪️4 дні поспіль в Україні кількість активних хворих менша ніж кількість...

Gepostet von Viktor Liashko am Montag, 13. Juli 2020

Нагадаємо, станом на ранок 12 липня в Україні було зафіксовано 53 521 випадок коронавіруса, добовий приріст склав 678 випадків.

    Реклама на dsnews.ua