• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Ляшко назвав три способи записатися на COVID-вакцинацію

Реклама на dsnews.ua

Запис на щеплення від коронавірусу можна зробити трьома способами

Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Прямий", передає "ДС".

"Запис передбачається трьома шляхами. Перший – це сайт COVID-19, на якому з’явиться кнопочка – "записатися на щеплення". Буде невелика кількість питань, де вас чітко автомат відкидає в певну групу і говорить, коли й на який термін вам передбачена вакцинація. Друга можливість записатися – це вже безпосередньо ви можете зайти в електронну чергу своєї медичної інформаційної системи, якою користується ваш сімейний лікар", — зазначив Ляшко.

Третя можливість передбачена для тих, хто не вміє користуватися інтернетом або не знає, яку медичну інформаційну систему використовує лікар.

"Це можливість зателефонувати на “гарячу лінію” 0-800-60-20-19, і всі дії на сайті COVID-19 за вас здійснить оператор, який спокійно може прийняти дзвінок, зареєструвати на проведення щеплення, і до вас прийде СМСка з місцем і з датою, коли буде проведено щеплення. Старт кампанії вакцинації ми все-таки очікуємо в лютому, тобто вже в цьому місяці", — додав він.

За словами Ляшка, вакцинація від коронавірусу в Україні почнеться вже цього місяця.

Як повідомляла "ДС", вакцинація від коронавірусу в Україні буде проходити в чотири етапи і має завершитися до вересня 2021 року.

    Реклама на dsnews.ua