• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Ляшко назвав єдиний спосіб легально проїхати в поїзді або міжміському автобусі з 21 жовтня

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко назвав спосіб легально проїхати в поїзді або міжміському автобусі в Україні з 21 жовтня невакцинованій особі — потрібно буде надати негативний ПЛР-тест

Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в ефірі ТСН, передає "ДС".

З 21 жовтня в Україні будуть істотно посилені норми пасажирських перевезень через складну ситуацію з коронавірусом. Ляшка запитали, чи можна буде потрапити в міжміський транспорт, якщо є необхідність відвідати поховання родича або поїхати на лікування. У відповідь він заявив, що якщо поїздка є вкрай необхідною, а пасажир досі не зробив щеплення, він має надати негативний тест.

"Інший варіант — зробити негативний ПЛР-тест, який буде діяти упродовж 72 годин", — зазначив він.

Міністр додав, що складність "ковідної" ситуації в Україні полягає не в рівні інфікування, а в збільшенні кількості госпіталізованих, більшість серед яких — невакциновані особи.

"Самі по собі цифри інфікування не свідчать ні про що, сьогодні ми говоримо про госпіталізацію. Госпіталізації, які ростуть — це тривожний сигнал. Сьогодні як мінімум 95% госпіталізованих — невакциновані. Коли ми будемо нехтувати вакцинацією, то госпіталізації будуть зростати, а це привід оголошувати "червоний" рівень епіднебезпеки", — каже Ляшко.

Як повідомляла "ДС", Кабінет Міністрів України затвердив нові правила пасажирських перевезень в "жовтій", "помаранчевій" і "червоній" зонах адаптивного карантину з 21 жовтня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua