• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

Ляшко попередив невакцинованих держслужбовців, що з 9 грудня їх усунуть від роботи

З 9 грудня держслужбовці, соцпрацівники, працівники стратегічних підприємств, які не отримали щеплення від коронавірусу, будуть відсторонені від роботи

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Реклама на dsnews.ua

Про це у середу, 8 грудня, на брифінгу заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, повідомляє "ДС".

"З 9 грудня, тобто вже завтра, набирає чинності наказ Міністерства охорони здоров'я про розширення переліку професій, для яких вакцинація від COVID-19 є обов'язковою. Цього разу йдеться про працівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади ; працівників установ та закладів, що надають соціальні послуги, установ захисту прав дітей, реабілітаційних установ; працівників підприємств, які мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави", — сказав Ляшко.

Міністр додав, що як тільки працівник отримав принаймні одне щеплення проти COVID-19, то підстав для усунення чи продовження його усунення від роботи немає.

За словами голови МОЗ, отримання принаймні першої дози не вважається ухиленням або відмовою від вакцинації. У такому разі працівника має бути допущено на роботу.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України затвердив порядок усунення співробітників підприємств, установ та організацій, які підлягають обов'язковому щепленню проти COVID-19 — він набув чинності 8 листопада.

Як повідомляла "ДС", на Сумщині невакцинована проти коронавірусу вчителька виграла позов, який подала через своє усунення.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua