• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Ляшко повідомив про відновлення лікарнями планових госпіталізацій та операцій

Частина державних лікарень через стабілізацію епідситуації з коронавірусом перестане приймати хворих на COVID-19 та відновить надання планової медичної допомоги хворим

Віктор Ляшко
Віктор Ляшко
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко під час години запитань до уряду у Верховній Раді, передає "ДС".

За його словами, мова йде про планові госпіталізації та операції, а також лікування хворих з неінфекційними хворобами та не ургентними станами. 

Також міністр додав, що у МОЗ вже визначили, які лікарні продовжать надавати допомогу пацієнтам з коронавірусом.

"Ми два тижні дискутували з керівниками закладів охорони здоровʼя, з департаментами охорони здоровʼя, і визначили перелік лікарень, в які госпіталізуються на першій хвилі хворі з коронавірусною хворобою, а всі інші лікарні повинні відновити надання планової медичної допомоги іншим хворим", – розповів Ляшко.

При цьому він нагадав, що під час спалахів коронавірусної хвороби восени 2020 і навесні 2021 років понад 50% від усього ліжкового фонду, який існує в мережі закладів охорони здоровʼя, віддали під хворих на COVID-19.

Нагадаємо, 4 червня в Україні зафіксовано 2266 нових випадків коронавірусної хвороби, це на 315 випадків менше, ніж напередодні вранці. Жертвами інфекції стали 95 осіб.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua